Skip to main content
 
Hayat Şarkısı 54. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hayat Şarkısı 54. Bölüm

Hayat Şarkısı 54. Bölüm

Hayat Şarkısı 54. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Hayat Şarkısı 54. Bölüm’de Bayram Cevher’in yeniden evlenme kararı, herkesi büyük bir şaşkınlığa düşürüyor!
Hayat Şarkısı 54. Bölüm’de Bayram Cevher’in yeniden evlenme kararı, herkesi büyük bir şaşkınlığa düşürüyor!

Cevher ile Torunbaş Ailesi arasındaki sorunlar nihayet sona erer. Bu yaşanan problemler, Cevher Ailesi’nde derin yaralara sebep olur. Mahsa Torunbaş ile Bayram Cevher’in yaşadığı ilişkiyi öğrenen Süheyla, verdiği boşanma kararından geri adım atmaz. Süheyla’nın kalbini yeniden kazanmak isteyen Bayram Cevher, yeniden evlenme kararı alır. Herkesi şok eden bu karar, en çok Hatice halayı mutlu eder. Köyden tanıdığı bir kız ile Bayram’ı görüştüren Hatice hala, bu evliliğin sağlanması için tüm şartları oluşturmaya çalışır.

En büyük tepki Hüseyin ile Kerim’den gelir. Anneleri ve babalarının boşanmasını istemeyen ikili, fikirlerini açıkça belli ederler. Bayram Cevher’in büyük bir tepkiyle karşıladığı bu durum, aşılması güç tartışmalara yol açar. Kerim ile Hüseyin, evi terk ederler ve bir daha babalarının kendilerini göremeyeceğini söylerler.

Öte yandan Hülya ile Mahir, uzun süren küskünlüklerinden sonra barışmayı başarırlar. İpek yüzünden yolları ayrılan ikili, yeniden dostluklarına kaldıkları yerden devam ederler. İkisi de birbiri olmadan yaptıkları operasyonlardan keyif alamayacaklarını anlamışlardır.

17.05.2017 Çarşamba 00:12   (Güncellendi: )