Skip to main content
 
Hayat Şarkısı 56. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hayat Şarkısı 56. Bölüm

Hayat Şarkısı 56. Bölüm

Hayat Şarkısı 56. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Hayat Şarkısı 56. Bölüm’de Kerim ile Mahir, psikolog Tamer ile görüşüyor; Hülya bu duruma da el koymaktan geri kalmıyor!
Hayat Şarkısı 56. Bölüm’de Kerim ile Mahir, psikolog Tamer ile görüşüyor; Hülya bu duruma da el koymaktan geri kalmıyor!

Zeynep ile Hüseyin’in nişanlanması, tüm Cevher Ailesi tarafından büyük sevinçle karşılanır. Üstelik Zeynep’in hamile olduğu haberi, özellikle Bayram Cevher’i büyük bir sevince boğar. Aile üzerinde kara bulutların dağılması, herkesin huzurunu yerine getirir. Bu huzurda önemli bir payı olan bir diğer kişi psikolog Tamer’dir. İlk olarak Hülya ile görüşen psikolog Tamer’in bir sonraki hastası, Bayram Cevher olur. Bayram Cevher’in geçmişine inildikçe ortaya çıkan tablo bir hayli ilginçtir. Çizdiği resimleri yorumlayan Bayram Cevher, yaptığı yorumlarla psikolog Tamer’i derin düşüncelere sevk eder.

Kerim’in talimatıyla Hülya’ya yeni bir iş aldıklarını söyleyen Mahir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Hülya’yı her fırsatta yaptığı operasyonlardan vazgeçirmeye çalışan Kerim, bu kez Hülya’ya tuzak kurar. Hülya ile Mahir’in gittikleri kulübede Hülya, karşısında kocası Kerim’i bulur. Kerim ile Mahir’in bu iş birliğinden büyük rahatsızlık duyan Hülya, ikilinin psikologla görüşmesini ister.

Kerim ile Mahir’in, psikolog Tamer ile sınavı bir hayli çetin geçer. İkili öncelikle birbirlerini sorgulamaya başlarlar. Daha sonra orta yolu bulmaya çalışsalar da Hülya bu işe el atmaya kararlıdır.

30.05.2017 Salı 23:17   (Güncellendi: )