X
X

Hayat Yolunda 1. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Hayat Yolunda'nın 1. Bölümünden en özel kareler

117.jpg

Kanal D'nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun'un paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi "Hayat Yolunda", Çarşamba saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

116.jpg

Yapımını D Yapım'ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz'ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı, senaryosunu da Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı "Hayat Yolunda", güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayeleriyle, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday.

115.jpg

Tüm yaşamını karşılık beklemeden hayat kurtarmaya adamış Prof. Dr. Veysel Hoca'nın sahip olduğu özel hastane, maddi sıkıntılar sebebiyle iflasın eşiğine gelmiştir.

114.jpg

Üstelik hastanesinin doktorları da birer birer istifa etmektedir. Yeni bir düzene adım atmak isteyen Veysel Hoca, Türkiye'nin çeşitli illerinde görev yapmakta olan, kendi yetiştirdiği başarılı cerrahlara iş teklif eder.

113.jpg

Aldığı ret cevaplarıyla sarsılan Veysel Hoca'nın sağlığı tehlikeye girer. Babasına yardım etmek isteyen Yelda ise, eski arkadaşlarıyla tek tek görüşüp onları hastanede çalışmaya ikna etmek için yollara düşer.

112.jpg

Kocasının ihanetini hiç beklenmedik bir şekilde öğrenen Şafak'ın dünyası bir anda başına yıkılır.

111.jpg

Kendisine asistanlık yapan Melis'in, kocasıyla yaşadığı yasak aşkı artık çalıştığı hastanede bilmeyen kalmamıştır. Kocasından bir açıklama bekleyen Şafak, onun ani boşanma kararıyla bir kez daha yıkılır.

110.jpg

İzmir'den ayrılmayı aklına bile getirmeyen başarılı doktor, yaşadığı olaylar üzerine Yelda'nın teklifini değerlendirmek zorunda kalır.

109.jpg

İstanbul'un en lüks hastanelerinden birinde beyin cerrahı olarak çalışan yakışıklı ve medyatik doktor Selim ise, ameliyatına girdiği iş adamının vefat etmesiyle hastaneden ayrılmak zorunda kalır.

108.jpg

Bir süre mesleğine ara verme kararı alan Selim'i ikna etmek Yelda için kolay olmaz.

107.jpg

Van'da depremzedelere şifa dağıtan ve Şafak'ın eski sevgilisi olan Cem ise, çok sevdiği küçük hastasının fenalaşması sonucu Yelda'nın teklifini çok istemese de düşünmek zorunda kalır.

106.jpg

Yıllar önce doktorluğu bırakıp ticarete bulaşan Tayfun'un yolu ise ummadığı bir şekilde konferanslarda hayranlıkla dinlediği Veysel Hoca ve kızı Yelda ile kesişecektir.

105.jpg

Eski öğrencileriyle yepyeni bir başlangıç yapmaya çalışan Veysel Hoca^'yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

104.jpg

103.jpg

102.jpg

101.jpg