X
X

Hayat Yolunda 3. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Hayat Yolunda 3. Bölüm'de neler olacak?

111.jpg

Hayat Yolunda'nın bu bölümünde; Alp, Veysel Hoca'nın hastanesine ortak oluyor. Ardından da, hastanede bir toplantı düzenleyen Alp, yaptığı açıklama ile tüm dengeleri altüst ediyor.

110.jpg

Veysel Hoca'nın kalp krizi geçirmesi herkesi derinden etkilemiştir. Cem ile Şafak, Veysel Hoca'larının durumuyla yakından ilgilenir.

109.jpg

Yelda, Alp'in ortaklık teklifini Şafak'la görüşür. Genç kadın, kocasının ihanetine rağmen bu teklife sıcak bakar. Tek isteği hastanenin kurtulması ve Veysel Hoca'nın eski sağlığına kavuşmasıdır.

108.jpg

Bir yandan da kocasının onunla barışmak için böyle bir şey yaptığı düşüncesiyle karmaşık duygular içindedir.

107.jpg

Zeliş'in durumu her geçen gün daha da kötüye gitmektedir. Cem, çaresizce küçük kızın annesinin gelmesini ümit eder.

106.jpg

Durumu öğrenen Şafak, bir de gidip kendisi konuşmak ister. İkili, talihsiz kızın tedavisi sırasında geçmişin izlerini silmeye çalışsa da, gene de tartışmadan duramazlar.

105.jpg

Selim, ameliyatta kaybettiği hastasının eşi Sevim'in sürpriz ziyaretiyle sarsılır. Acılı kadın, elindeki otopsi dosyasıyla Selim’i dava edeceğini söyleyerek tehdit eder.

104.jpg

Yakışıklı doktora gizli bir aşk besleyen Seza Hemşire, tanık olduğu konuşmadan sonra dosyayı alıp incelemeye başlar.

103.jpg

Alp, Melis'e İstanbul'a yerleşeceğini söyler. Her şeyi kızı için yaptığını söylese de, Melis'i inandırmak kolay değildir.

102.jpg

İçine düşen umutla kocasını ziyarete giden Şafak, gördüğü manzara karşısında işlerin hiç de sandığı gibi olmadığını anlar.

101.jpg

Veysel Hoca ile el sıkışan Alp, hastanede bir toplantı düzenler ve yaptığı açıklama ile tüm dengeleri altüst eder.