Skip to main content
 
15. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

15. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
15. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

15. Bölüm

15. Bölüm

15. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aksak herkesi şaşırtacak bir planın hazırlığını yaparken, Çınar da yeniden Mavi’nin gönlünü kazanmak için her yolu deniyor...
Aksak herkesi şaşırtacak bir planın hazırlığını yaparken, Çınar da yeniden Mavi’nin gönlünü kazanmak için her yolu deniyor...

Hapisten çıktıktan  sonra normal bir hayat kurmaya çalışan Mavi, bir markette işe başlamıştır. Abisi Arıza okuldaki işinden çoktan atılmış, evin bütün yükü yine Mavi’nin üstüne kalmıştır. 
Mahkemede Mavi’yi muhbir olarak kullandıklarını söyleyen Çınar, kendini affettirmek için her yolu dener. Ancak Mavi kaskatıdır. Bu sırada Aylin’le ilgili gelen bir haber, Çınar’ı yeniden onunla ilgilenmeye itecektir. 
Aylardır cezaevinde bulunan ve belki Mavi gelir diye görüş günlerini umutla bekleyen Aksak ise iki adamıyla birlikte mahkemeye gidip gelmektedir. Tahliye olacakları gün için herkese büyük bir sürprizi vardır. Tabii Mavi de bu planın uzağında kalamayacaktır. Ama aşkından asla vazgeçmeyen Çınar’ın bunu öğrenmesi hiç de uzun sürmez. Bu arada zaten aynı karakolda oldukları için aralarındaki ilişkinin tedirginliğini yaşayan Bünyamin ve Ayşegül, bir de Başkomiser Selahattin’e yakalanır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar