X
X

22. Bölüm

18 Eylül 2009

Kendisini, polis katili ilan eden başkomiserden intikamını alan Aksak, ardında hiçbir ipucu bırakmadan çoktan uzaklaşmıştır.

Çınar’ın ölümün kıyısından dönmesiyle onu kaybetmeye dayanamayacağını anlayan Mavi, kendini aşka teslim etmiştir. Aşkının gücüyle ayağa kalkan Çınar da mutluluklarını gölgeleyecek hiçbir şeye izin vermeyecektir. Mavi’den, Aksak’ı hayatından tamamen çıkarmasını ister.

Şimdiye kadar başlarına gelenler, yalansız yaşamak isteyen Çınar’ın en ufak şeylerden bile şüphe duymasına neden olmaktadır. Mavi’yi takip etmekten kendini alamayan Çınar, aklından bile geçmeyecek bir manzarayla karşılaşır.

Mavi’nin lokantayı da bırakıp Çınar’a gitmesi, Aksak’ın tutunduğu son dalı da kırar. Artık onu hayata bağlayan bir neden kalmamıştır. Aksak belki de hayatının en karanlık döneminin eşiğindedir.

Babalık davası nedeniyle siyasi hayatı tehlikeye giren Melih, sonunda Mavi’yi arayıp görüşmek ister. Ancak bu buluşma Mavi’yi daha da zor bir tercihle karşı karşıya bırakacaktır.

Bu arada arabasına bomba koyanların peşini bırakmayan Çınar çok önemli bir mesafe alır. Ancak Çınar tam başarıya ulaşacağı sırada kendini bir cenderenin içinde bulur ve ne yapacağını düşünür.

 

BÖLÜMLER