Skip to main content
 
26. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

26. Bölüm

26. Bölüm

26. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Başkomiser Selahattin’in Aksak’ı yakalamak için hazırladığı kumpas, Çınar ile Mavi’nin aşkına da kelepçe vurulmasına neden oluyor.
Başkomiser Selahattin’in Aksak’ı yakalamak için hazırladığı kumpas, Çınar ile Mavi’nin aşkına da kelepçe vurulmasına neden oluyor.

Çınar’ın evlenme teklifiyle Mavi’nin hayatında yepyeni ve umutlu bir dönem başlamıştır. Bunun evdeki yansımaları pek parlak olmasa da yaşadığı heyecan, pürüzleri bastırır. Çınar’sa kabına sığamaz haldedir.

Ümit-Jilet aşkı ise çetin bir dönemdedir. Ümit giderek uzaklaşırken, aşkını kanıtlama derdine düşen Jilet olmayacak işlere kalkışır. Öte yandan çocuk hayaline Hayri’nin de katılmasıyla mutluluğu perçinlenen Fulya heyecanlıdır. Ama bu karar, acı bir gerçeğin ortaya çıkmasına vesile olacaktır.

Mavi’nin evleneceği haberi Aksak’a tez ulaşır. Artık Mavi’yi etrafında tutacak sebep de kalmadığından acısı büyüktür. Yine de aralarında bağ kuracak bir fırsat yaratmakta gecikmez. Ancak kendi hareketinin Mavi’yi korkunç bir tuzağın içine çekeceğinin farkında bile değildir…

Bu arada Yakup’u tehdit ederek Aksak’a kumpas hazırlayan Başkomiser Selahattin, intikam günü geldiği için keyiflidir. Soygun sırasında Aksak’ın kendisini bırakıp gitmesine bozuk olan Yakup’u iyice köşeye sıkıştırır.  Selahattin’in operasyonuna aklı pek yatmasa da, bu sayede Aksak’tan kurtulma fikri Çınar’a da cazip gelir. Ancak bilmediği bir ayrıntı aşkına kelepçe vurulmasına yol açacaktır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar