Skip to main content
 
27. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

27. Bölüm

27. Bölüm

27. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Çınar’ın, kendisini korumak adına her fırsatta bileğine kelepçe takmasından incinen Mavi, Çınar’a olan aşkını kalbine gömmeye karar veriyor.
Çınar’ın, kendisini korumak adına her fırsatta bileğine kelepçe takmasından incinen Mavi, Çınar’a olan aşkını kalbine gömmeye karar veriyor.

Selahattin’in tehdidine çaresiz boyun eğen Yakup, son anda Aksak’ı ele vermekten vazgeçmiştir ama artık çok geçtir. Sırtından vurulan Aksak ise bir yolunu bulup bu işten de sıyrılmayı başarır. Ama dostlukları kolay kapanmayacak bir yara alır.

Aksak ve Yakup’un öldürülmesinden korkan Mavi, kelepçeden kurtulup mağazaya geldiğinde her şey bitmiştir. Soluğu Aksak’ın evinde alır. Ama Aksak’ın kapısını çalan sadece o değildir.

Bu arada Yakup yeniden Selahattin’in eline düşer. Aksak’tan intikamını alamayan Selahattin çılgına dönmüştür. Artık o da bütün kozlarını oynayacaktır. Aksak’ın da güvenini kaybeden Yakup’un başı bu kez ciddi beladadır. Amirinin kurduğu tezgahı geç öğrenen Çınar ise hem kendisini hem de düşmanlarını bile şaşırtacak bir yönteme başvurur.

Bu arada çocuk hevesi kursağında kalan Fulya, Hayri’ye bozuktur. Gerçek nedenini öğrendiğinde ise asıl büyük mücadelesi başlayacaktır.

Çınar’ın, sevdiğini korumak adına her fırsatta bileğine kelepçeyi takması, aşklarının imkansızlığını Mavi’ye bir kez daha göstermiştir. Evlilik hayallerini bir kenara bırakarak aşkını yüreğine gömmeye karar verir. Buna artık Çınar bile engel olamayacaktır.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar