X
X

27. Bölüm

18 Eylül 2009

Selahattin’in tehdidine çaresiz boyun eğen Yakup, son anda Aksak’ı ele vermekten vazgeçmiştir ama artık çok geçtir. Sırtından vurulan Aksak ise bir yolunu bulup bu işten de sıyrılmayı başarır. Ama dostlukları kolay kapanmayacak bir yara alır.

Aksak ve Yakup’un öldürülmesinden korkan Mavi, kelepçeden kurtulup mağazaya geldiğinde her şey bitmiştir. Soluğu Aksak’ın evinde alır. Ama Aksak’ın kapısını çalan sadece o değildir.

Bu arada Yakup yeniden Selahattin’in eline düşer. Aksak’tan intikamını alamayan Selahattin çılgına dönmüştür. Artık o da bütün kozlarını oynayacaktır. Aksak’ın da güvenini kaybeden Yakup’un başı bu kez ciddi beladadır. Amirinin kurduğu tezgahı geç öğrenen Çınar ise hem kendisini hem de düşmanlarını bile şaşırtacak bir yönteme başvurur.

Bu arada çocuk hevesi kursağında kalan Fulya, Hayri’ye bozuktur. Gerçek nedenini öğrendiğinde ise asıl büyük mücadelesi başlayacaktır.

Çınar’ın, sevdiğini korumak adına her fırsatta bileğine kelepçeyi takması, aşklarının imkansızlığını Mavi’ye bir kez daha göstermiştir. Evlilik hayallerini bir kenara bırakarak aşkını yüreğine gömmeye karar verir. Buna artık Çınar bile engel olamayacaktır.

 

BÖLÜMLER