Skip to main content
 
28. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

28. Bölüm

28. Bölüm

28. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aşkının imkansız olduğuna inanan Mavi ile artık aşkını savunacak gücü kalmayan Çınar aşk acısıyla kavuruluyor.
Aşkının imkansız olduğuna inanan Mavi ile artık aşkını savunacak gücü kalmayan Çınar aşk acısıyla kavuruluyor.

Mavi, artık Çınar’la aralarındaki asıl engelin Aksak olmadığını anlamıştır. Bu aşkın kendisinin imkansız olduğuna inanmakta ve derin bir acı çekmektedir. Bu kez Çınar da aynı durumdadır. Onun da bu aşkı savunacak gücü ve isteği kalmamıştır.

Aksak ise her zaman olduğu gibi yine Mavi’ye ulaşmanın kendince bir yolunu bulur. Mavi’nin gönlüne giremeyecek olsa bile Çınar’ın da oradan uzak olması Aksak’a yetmektedir. Bu arada hayat, kendi imkansız aşklarının acısını yaşayan Aksak ve Çınar’ı hiç ummadıkları şekilde yan yana getirir…

Selahattin’in kurduğu kumpasa, istemeden de olsa Mavi’yi de bulaştıran Yakup üzgündür. Kendini affettirmek için Mavi’ye bir sürpriz hazırlar. Ancak başka bir sürprizle karşılaşacaktır.

Bu arada her şeyden bunalan ve biraz nefes almak isteyen Ümit’in başına olmadık belalar açılır. Kurtulayım derken daha da tehlikeli işlere bulaşır. Ve yardım isteyebileceği tek kişi vardır.

Öte yandan Jilet, Ümit’in gönlünü yeniden kazanabilmek için ciddiyet dersleri almaktadır. Uzaktan da olsa Ümit’i görebilmenin yollarını arar. Bulduğu yol, onu da tehlikenin içine çekecektir.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar