X
X

28. Bölüm

DETAY
18 Eylül 2009

Mavi, artık Çınar’la aralarındaki asıl engelin Aksak olmadığını anlamıştır. Bu aşkın kendisinin imkansız olduğuna inanmakta ve derin bir acı çekmektedir. Bu kez Çınar da aynı durumdadır. Onun da bu aşkı savunacak gücü ve isteği kalmamıştır.

Aksak ise her zaman olduğu gibi yine Mavi’ye ulaşmanın kendince bir yolunu bulur. Mavi’nin gönlüne giremeyecek olsa bile Çınar’ın da oradan uzak olması Aksak’a yetmektedir. Bu arada hayat, kendi imkansız aşklarının acısını yaşayan Aksak ve Çınar’ı hiç ummadıkları şekilde yan yana getirir…

Selahattin’in kurduğu kumpasa, istemeden de olsa Mavi’yi de bulaştıran Yakup üzgündür. Kendini affettirmek için Mavi’ye bir sürpriz hazırlar. Ancak başka bir sürprizle karşılaşacaktır.

Bu arada her şeyden bunalan ve biraz nefes almak isteyen Ümit’in başına olmadık belalar açılır. Kurtulayım derken daha da tehlikeli işlere bulaşır. Ve yardım isteyebileceği tek kişi vardır.

Öte yandan Jilet, Ümit’in gönlünü yeniden kazanabilmek için ciddiyet dersleri almaktadır. Uzaktan da olsa Ümit’i görebilmenin yollarını arar. Bulduğu yol, onu da tehlikenin içine çekecektir.

 

BÖLÜMLER