Skip to main content
 
32. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

32. Bölüm

32. Bölüm

32. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Çınar, Aksak’ı yakalıyor ama olaylar hiç de onun umduğu gibi gelişmiyor. Bu arada Mavi de Aksak’ın elinden kurtulup kaçmayı başarıyor.
Çınar, Aksak’ı yakalıyor ama olaylar hiç de onun umduğu gibi gelişmiyor. Bu arada Mavi de Aksak’ın elinden kurtulup kaçmayı başarıyor.

Aksak’ı oyuna getirip telefonunu alan Mavi’nin amacı, Çınar’a haber verip bir an önce bu hapisten kurtulmaktır. Fakat ne yazık ki, zamanlaması yanlıştır.

Mavi’nin izini bulabilmek için didinen Çınar, zekası sayesinde önemli bir bilgiye ulaşır ve hemen harekete geçer. Bu arada Mavi’nin yokluğuyla sorumluluğunu hatırlayan Arıza, geçinmenin yollarını aramaktadır. Bulduğu yöntem onu ilginç bir tesadüfe götürecektir.

Masumlar da ise lokantacılıktan sıkılan ekip esas işlere dönmeye karar verir. Tabii o işleri Aksak’sız yürütmek hiç de kolay değildir.

Çınar, Rize’de Mavi’nin izini sürerken yayla evinde tuhaf bir durum yaşanmaktadır. Aksak’ı sevindiren bir gelişme, Mahide’yi çileden çıkartacaktır. Mavi ise sonunda kaçmayı başarır. Haftalardır ağzına bir lokma girmediği için gücü tükenmiştir.

Bu sırada Çınar da evi bulmuştur. Aksak’ı adalete teslim edecek, Mavi’yi alıp gidecektir. Ama olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez. Evde patlayan bir silah her şeyi altüst edecek ve olayların akışını tersine çevirecektir.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar