Skip to main content
 
34. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

34. Bölüm

34. Bölüm

34. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Çınar, serbest kalışının ardanda yatan gerçeği öğreniyor ve Mavi ile aralarına yeniden buz dağları giriyor.
Çınar, serbest kalışının ardanda yatan gerçeği öğreniyor ve Mavi ile aralarına yeniden buz dağları giriyor.

Aksak sözünde durmuş, Mahide gerçeği anlatarak Çınar’ı serbest bırakacak ifadeyi vermiştir. Bu kez de, hem kendisi hem de tetiği çeken Dursun Amca yargı önüne çıkacağı için endişelidir.

Nihayet sevdiğine kavuşan Mavi, Aksak’la yaptığı anlaşmayı Çınar’dan gizlediği için huzursuzdur. Artık aralarında gizli saklı hiçbir şey kalmasın diye anlatmak ister ama Çınar’ın sevinci buna engel olur. Çınar, Mavi’nin verdiği ifadeyi en son duymak istediği insandan duyacak ve deliye dönecektir.

Aksak’la işbirliği yapmanın ağır sonuçları olacağını bilen Mavi, şimdi bu sonuçlara katlanmak zorundadır. Tekrar Çınar’ın güvenini kazanmak mümkün olacak mıdır? Bu arada Mavi, trikotaj atölyesinde işe başlamıştır. Ama hayat ona burada da rahat vermez. Başkomiser Selahattin’in beklenmedik ziyareti, Mavi’yi, hayatının seçimini yapacak kararlar almaya iter.

Duyduğu büyük aşka rağmen gururu incinen ve Mavi’ye olan güveni onulmaz bir yara alan Çınar ise kendini işe vermekten başka çare bulamaz. Fakat kovaladığı işler onu hep aynı yöne çıkarmaktadır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar