Skip to main content
 
36. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

36. Bölüm

36. Bölüm

36. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aksak’tan ağır bir sille yiyen Jilet intikam, Çınar da Mavi’nin peşine düşüyor.
Aksak’tan ağır bir sille yiyen Jilet intikam, Çınar da Mavi’nin peşine düşüyor.

Çınar ve Mavi, tam bir yıl sonra, birbirlerini ilk kez gördükleri sahilde karşılaşırlar. Yaşanan onca badireden ikisine de kalan tek şey imkânsız aşklarıdır.

Aksak ise artık ganimeti büyük işlerin peşindedir. Aylardır patates soymaktan bıkan diğerleri de heyecanla sarılır yeni işe. Hep birlikte büyük bir organizasyona hazırlanırlar.

Bu arada Aksak, yanına yaklaşamadığı Mavi’yi izletmeyi sürdürür. Ama tesadüfen kulağına çalınanlar, Jilet’e fena halde patlamasına neden olur. Şamar oğlanına dönen Jilet, aklına ilk gelen şeyi yapar. Aksak sonradan pişman olsa da öfkesinin bedelini ağır ödeyecektir.

Bir gün Gülay’ın yanına gitmiş olan Mavi, Gülay ve ailesinin düştüğü çıkmaza tanık olur. Dolandırıcı bir kooperatifle başları derde giren ailenin hali, Mavi’nin içini parçalar. Ertesi gün gazeteler ilginç bir hırsızlık olayını manşetlerine taşıyacaklardır. 

Artık gazetelere de yansıyan hakkaniyetli hırsızlık vakaları, Çınar’ın daha da bilenmesine yol açar. Pösteki sayar gibi giriştiği araştırma, onu adım adım Mavi’ye doğru götürmektedir.

Bu arada karakolda da ilginç şeyler olmaktadır. Çınar’ın nezarette karşılaştığı kadın, karakoldaki kahramanlarımızın hayatlarını epeyce karıştıracağa benzemektedir.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar