Skip to main content
 
37. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

37. Bölüm

37. Bölüm

37. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Büyük bir soygun hazırlığı içinde olan Aksak ve çetesinin karşısına yine Çınar ve ekip arkadaşları çıkıyor. Aksak da yakalanmaktansa, hayatını riske atmayı tercih ediyor.
Büyük bir soygun hazırlığı içinde olan Aksak ve çetesinin karşısına yine Çınar ve ekip arkadaşları çıkıyor. Aksak da yakalanmaktansa, hayatını riske atmayı tercih ediyor.

Garsonluk yaptığı kafeteryaya müşteri olarak gelen Aksak’tan kurtulmaya çalışırken, bir de karşısında Çınar’ı gören Mavi, iyice zor durumda kalır. Tabii bu üçlü buluşmadan hiçbiri memnun değildir. Bu işini de kaybetmek istemeyen Mavi, sonunda iki onulmaz aşığını da kapı dışarı eder. Ama bir süre sonra kovduğu gerçek aşkına, teşekkür etmek zorunda kalacağını henüz bilmiyordur.

Çocukların annesi ortaya çıktığından beri işkillenen Arıza, Mert’i okula kendisi götürmeye başlar. Yıllar sonra Nermin’i görmek Arıza’yı etkilese de çocuklara yaklaşmasına asla izin vermez. Ancak  birkaç saat sonra Kiraz ortadan kaybolur. Jilet’le muhabbete daldıkları parkta yeğeninin yok olduğunu fark etmeyen Ümit başta olmak üzere herkes deliye döner. Arıza soluğu Nermin’de alır. Herkesin imdadına yetişen, yine Çınar olacaktır. İşaretler büyük bir tehlikeyi göstermektedir. Başına kötü bir şey gelmeden Kiraz’ı bulmak için polis alarmdadır.

Bu arada Aksak ve çetesi de büyük soygun için canla başla çalışmaktadır. Her şey incelikle planlanır, hiçbir masraftan kaçınılmaz. Ama Çınar’ın da büyük operasyona hazırlandığından haberleri yoktur. Büyük gün geldiğinde çete de polis de heyecanla işlerinin başındadır.  Çınar, Aksak’a suçüstü yapacağı anı iple çekerken, Aksak ölümle burun buruna kalmayı tercih edecektir.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar