Skip to main content
 
39. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

39. Bölüm

39. Bölüm

39. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Uyuşturucu tüccarının ofisine giren Mavi ölümle yüzleşiyor. Çınar da bu onu yalnız bırakmıyor.
Uyuşturucu tüccarının ofisine giren Mavi ölümle yüzleşiyor. Çınar da bu onu yalnız bırakmıyor.

Mavi, intikam için girdiği uyuşturucu tüccarının ofisinde suçüstü yakalanmıştır. Onu yakalayan kişi, ikisini de hiç ummadıkları sonuçlara götürecektir.

Karakola gelen esrarengiz bir paket, Çınar’ın şüphelerini yeniden Mavi’ye yöneltir. Ama bu kez amacı onu yakalamak değil, korumaktır. Hemen harekete geçen Çınar’ın ne kadar haklı olduğu kısa sürede ortaya çıkar. Hem de tüyler ürpertici bir şekilde.

Bu arada geçmişinin gölgesinden kurtulup Hayri’yle ikinci baharını yaşayan Fulya’yı da sıkıntılı günler beklemektedir. Ama o kendini ezdirmeden aşkına sahip çıkarak bunun da altından kalkmayı başaracaktır.

Bütün enerjisini Mavi’nin ne işler karıştırdığını öğrenmek için harcayan Aksak, önce anlam veremediği bir olaya tanık olur. Bu tanıklık, korkularının yersiz olmadığını kanıtlarken onu can düşmanıyla, yani Çınar’la işbirliği yapmaya da mecbur bırakacaktır.

Mavi ise kendini nasıl büyük bir belanın içine attığını korkunç bir şekilde anlar. Ama artık çok geçtir. Onunla birlikte bütün aile her saniyeyi korku içinde yaşamaya başlar. Ve küçük bir hata, belki de hayatına mal olacak planın işlemesine yetecektir. 
Korktuğu başına gelen Çınar, bir kez daha emniyeti alarma geçiremeyeceği için kendini tehlikeye atar. Şimdi, kavuşamadığı aşkıyla beraber o da ölümün kıyısındadır. Üstelik burada tanıdık biri daha vardır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar