Skip to main content
 
44. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

44. Bölüm

44. Bölüm

44. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Mavi, bütün sevdiklerini bırakıp gitmekle, hayatta en korktuğu şeyi kabullenmek zorunda kalmak arasında bir tercih yapmakla baş başa kalıyor.
Mavi, bütün sevdiklerini bırakıp gitmekle, hayatta en korktuğu şeyi kabullenmek zorunda kalmak arasında bir tercih yapmakla baş başa kalıyor.

Çınar’ın polislerle beraber eve geldiğini öğrenen Mavi allak bullak olmuştur. Teslim olmakla kaçmak arasında gidip gelir. Sonunda bildiği yolu seçer. Buna en çok sevinen Aksak olacaktır.

Robin Hood’un Mavi olduğunun anlaşılması evdekileri darmadağın etmiştir. Ümit, Fulya, Nermin, herkes şaşkındır. Uzun süredir her şeyi bilen ve olacaklardan korkan Arıza’nın durumu hepsinden vahimdir.

Bu korkunun daha büyüğünü yaşayan Çınar ise herkesten önce Mavi’ye ulaşmak için didinir. Sevgilisinin kaderini Murat gibi polislere bırakmayacaktır. Bunun için her yolu dener. Bir yandan da Başkomiser Selahattin’in suçlamalarına hedef olmaktan kurtulamaz. Aradığı desteği yine dostlarından bulacaktır.

Mavi’nin, kurduğu tuzak nedeniyle Çınar’dan nefret edeceğini uman Aksak ise dünyanın en mutlu insanıdır. Yıllardır beklediği anı yakalamış, hayallerine yelken açmaktadır.

Polisten kaçmayı başaran Mavi’nin kafası hala karışıktır. Ya bütün sevdiklerini bırakıp gidecek, ya da hayatta en korktuğu şeyi kabullenmek zorunda kalacaktır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar