Skip to main content
 
48. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

48. Bölüm

48. Bölüm

48. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Çınar ve Mavi, yurtdışına hesaplarını yapıyor. Ama Arıza’nın başına gelen felaket her şeyi altüst ediyor.
Çınar ve Mavi, yurtdışına hesaplarını yapıyor. Ama Arıza’nın başına gelen felaket her şeyi altüst ediyor.

Babasının tehlikeyi atlatamadığını öğrenen Aksak’ın dünyası yıkılmıştır. Dursun bir kez bile oğluna sevgi sözcükleri edemeden mutlak sessizliğe gömülmüştür. Ne var ki, Aksak’ın babasıyla ilgili sorularına cevap yine beklenmedik bir şekilde babasından gelecektir.

Çınar ve Mavi ise kaçak yaşadıkları halde çok mutludur. Pasaportlar, biletler her şey hazırdır. Sevdiklerini arkada bırakacak olmak Mavi’nin içini burksa da, Çınar’ın yanında kendini çok iyi hissetmektedir. Yeni kimliklerine alışmaya çalışarak İngiltere günlerinin provalarını yaparlar.

Mavi’nin uzaklara gidecek olması evdekilere de türlü duyguları bir arada yaşatır. Hem kurtulacak diye sevinir, hem de bir daha görememe korkusunu yaşarlar. Yıllar sonra Nermin’e kavuşan ve yeniden bir aile olmanın heyecanını yaşayan Arıza, Mavi’nin kendisi için yaptıklarını şimdi daha iyi anlamaktadır. Ve kardeşine bir sürpriz hazırlamak ister. Ama coşkuyla giriştiği bu işin sonunda herkesi nasıl derin bir karanlığa sürükleyeceğinden habersizdir. Arıza’nın başına gelen felaket, her şeyi altüst edecektir.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar