X
X

14. Bölüm

18 Eylül 2009

Filiz'in kalbi Yılmaz için çarpıyor...

Filiz'le Yılmaz arasındaki tehlikeli yakınlaşma artık önlenemez bir hal almıştır. Filiz her geçen gün Yılmaz'a daha büyük bir tutkuyla bağlanmaktadır.

Hayallerindeki erkeği bulduğuna neredeyse emindir. O mutluluktan bulutların üstünde gezerken, diğer tarafta Elif ise sebebini anlayamadığı bir mutsuzluğa doğru sürüklenmektedir. Ailesiyle birlikte eski yokluk günlerinden uzak, sorunsuz bir hayata ve kendisini seven bir kocaya kavuşmuş olmasına rağmen Elif ne aradığını bir türlü anlayamaz.

Filiz'i yakından tanımak Yılmaz'ı şaşırtır. Aşk ilişkilerinde Filiz'in de kendisi gibi seçici olduğunu görmek Yılmaz'ın Filiz'e karşı olan duygularını etkileyecek midir?
Handan yılbaşı gecesi için bir maskeli balo düzenlemeye karar verir. Filiz'in en önemli davetlisi ise hiç kuşkusuz Yılmaz'dır. Elif ve diğerleri Yılmaz'la karşılaştıklarında neler olacak?

Fahriye, kocası Cemil'in intihara teşebbüs etmesinden sonra boşanmaktan vazgeçip Cemil'e geri dönmüştür. Onu geri getiren duygunun aşk olmadığını bilen Cemil karısının gönlünü kazanabilmeyi başarabilecek midir?

BÖLÜMLER