Skip to main content
 
16. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

16. Bölüm

16. Bölüm

16. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Büyük fırtına...
Büyük fırtına...

Büyük fırtına...

Ömer, karısının eski nişanlısı olan Yılmaz’ı görür görmez tanımıştır. Yılmaz’ın tehlikeli bir şekilde aralarına sokulup Filiz’in gönlünü çalmasının ardındaki neden Ömer’i korkutur. Ömer, Filiz’in gerçeği bilmeye hakkı olduğu düşüncesindedir. Aşk sarhoşluğu yaşayan kardeşine, Yılmaz’ın gerçek kimliğini açıklamanın hiç de kolay olmayacağının da farkındadır.   

Yılmaz ise ilk defa işlerin kontrolünden çıktığını fark eder. Filiz’in düşündüğü gibi biri olmaması biraz da olsa Yılmaz’ın kafasını karıştırmıştır. Kendisini gerçekten seven Filiz için bir vicdan hesaplaşmasına girecek midir?

Elif tüm olanların Yılmaz’ın kendisine duyduğu yoğun aşktan kaynaklandığını düşününce dehşete kapılır. Onun aşkının şiddetini yeni fark ediyor gibidir. Yılmaz’ı düşündükçe anlayamadığı bir heyecan kalbini ürpertir.

Ömer, Yılmaz’ı tanımasına rağmen bunu saklayan Elif ile hesaplaşır. Karı koca arasındaki ilk sarsıntının nedeni Yılmaz’dır. Yaşananların yepyeni sorunlar getireceğinden hiç şüphe yoktur.

Hacıhüsrevli Meral sürpriz bir şekilde Kemal’in karısı Canan’ı ziyaret eder. İki kadın arasıdaki tanışıklık Meral’in Kemal’e olan tavrının nedenlerini ortaya koyar gibidir. Bu ziyaret elbette yeni sorunlar getirecektir. İşler giderek daha karışmaktadır.

18.09.2009 Cuma 16:12   (Güncellendi: )
1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
11. Bölüm
12. Bölüm
1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
11. Bölüm
12. Bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar