X
X

16. Bölüm

18 Eylül 2009

Büyük fırtına...

Ömer, karısının eski nişanlısı olan Yılmaz’ı görür görmez tanımıştır. Yılmaz’ın tehlikeli bir şekilde aralarına sokulup Filiz’in gönlünü çalmasının ardındaki neden Ömer’i korkutur. Ömer, Filiz’in gerçeği bilmeye hakkı olduğu düşüncesindedir. Aşk sarhoşluğu yaşayan kardeşine, Yılmaz’ın gerçek kimliğini açıklamanın hiç de kolay olmayacağının da farkındadır.   

Yılmaz ise ilk defa işlerin kontrolünden çıktığını fark eder. Filiz’in düşündüğü gibi biri olmaması biraz da olsa Yılmaz’ın kafasını karıştırmıştır. Kendisini gerçekten seven Filiz için bir vicdan hesaplaşmasına girecek midir?

Elif tüm olanların Yılmaz’ın kendisine duyduğu yoğun aşktan kaynaklandığını düşününce dehşete kapılır. Onun aşkının şiddetini yeni fark ediyor gibidir. Yılmaz’ı düşündükçe anlayamadığı bir heyecan kalbini ürpertir.

Ömer, Yılmaz’ı tanımasına rağmen bunu saklayan Elif ile hesaplaşır. Karı koca arasındaki ilk sarsıntının nedeni Yılmaz’dır. Yaşananların yepyeni sorunlar getireceğinden hiç şüphe yoktur.

Hacıhüsrevli Meral sürpriz bir şekilde Kemal’in karısı Canan’ı ziyaret eder. İki kadın arasıdaki tanışıklık Meral’in Kemal’e olan tavrının nedenlerini ortaya koyar gibidir. Bu ziyaret elbette yeni sorunlar getirecektir. İşler giderek daha karışmaktadır.

BÖLÜMLER