X
X

25. Bölüm

18 Eylül 2009

İntikam planında ikinci perde!

Yılmaz intikam planının bir parçası olarak Tek Stil hisselerinin bir kısmını elinde toplamıştır. Yılmaz’ı karşılarında gören Tekinerler, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamışlardır. Yılmaz da Meral’i karşısında görünce aynı şaşkınlığı yaşayacaktır. Meral bu savaşta kimin yanında yer alacaktır?

Filiz kendisini intikam aracı olarak kullandığını düşündüğü Yılmaz’ın şimdi de şirketi ele geçirme çabalarını büyük bir üzüntüyle karşılar. Yılmaz, Filiz’i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmış olmanın üzüntüsü içindedir. İki eski sevgili gözlerden uzak bir yerde baş başa kalacaktır. Filiz halen yoğun duygular içinde olduğu Yılmaz’a karşı koyabilecek midir?

Çocuğunu aldırmaktan ve boşanmaktan vazgeçen Elif, Ömer ile olan hayatına geri döner. Kocası tarafından coşkuyla karşılanmamak Elif’i şaşırtmıştır. Elif’e aşık olmasına rağmen Ömer’in güveni sarsılmıştır. Büyük acılar içinde kıvranan Ömer, Elif’in kendisini sevmediğini düşünerek odaları ayırır. Karısına ve annesine olan güvenini kaybeden Ömer öğrendiği bir gerçekle bir kez daha sarsılır. Ömer’in annesiyle ilgili olan bu gerçek, anne - oğul arasında kopmak üzere olan ipleri nasıl etkileyecektir?

BÖLÜMLER