X
X

34. Bölüm

18 Eylül 2009

Sürpriz teklife sürpriz cevap

Filiz, Ömer'i şirketten kovan Yılmaz'a tepki göstermiştir. Bu duruma çok üzülen Yılmaz, Filiz'i tamamen kaybetmenin korkusunu yaşar. Yılmaz, Filiz'in kendisi için ne kadar değerli olduğunu da, ondan uzak kaldığında anlar. Yılmaz'ın şirketi ele geçirmek için yeni bir plan yaptığını düşünmeye başladığı sırada, ondan gelen evlilik teklifi Filiz'i allak bullak eder. Filiz, Yılmazı'ın şimdi ağabeyine, geçmişte ise kendisine yaşattığı kötü günleri bir tarafa koyup bu sürpriz evlilik teklifini kabul edecek midir?
Yılmaz'la Ömer hakkında konuşmaya giden Elif hiç beklemediği bir tavırla karşılaşmıştır. Yılmaz, kapandığını zannettiği yaraları açınca Elif kendisini çok kötü hisseder. Geçmişindeki acılardan uzaklaşmak istercesine kullandığı arabasıyla kaza yapar. Onu hastaneye getiren ise arkasından gelen Yılmaz olur. Kazayı hafif atlatan Elif hastaneden çıkacağını düşünürken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Doktor, Elif'in bir süre daha kontrol altında kalması gerektiğini açıklar. Elif'in hastaneden çıkmasını engelleyecek kadar önemli olan sorun nedir?
Meral her şeyini Kemal'e kaptırdıktan sonra kenara çekilip olan biteni kabul edecek biri değildir. Artık bütün amacı Kemal'e kumar masasında kaptırdıklarını geri alabilmektir. Bunun için de akla gelmeyen, etkili bir plan kurar. Fakat hiç hesapta olmayan kişiler Meral'in planından zarar görecektir.

BÖLÜMLER