X
X

35. Bölüm

18 Eylül 2009

Yılmaz ve Ömer omuz omuza

Yılmaz'ın Ömer'i şirketten kovması Filiz'in tepkisi çekmiştir. Filiz'i kaybetme korkusuyla etekleri tutuşan Yılmaz onun kendisi için değerini anlayarak evlilik teklifinde bulunur. Filiz bu teklifin samimiyetine karşı duramaz. Mutluluk sarhoşluğu içinde olan çiftin gelecekle ilgili hayallerine Meral gölge düşürür. Meral'in hain planı yüzünden Filiz ölümle burun buruna gelir. Yılmaz hayatını paylaşmak istediği kadının ölüm tehdidiyle karşı karşıya olmasından dolayı zor anlar yaşar. Bu tehlikeli süreçte düşmanıyla omuz omuza hareket etmek zorunda kalacaktır. Filiz'i kurtarmak için ölümü göze alan Yılmaz başarılı olabilecek midir?
Yılmaz ile konuştuktan sonra kaza yapan Elif çocuğunu kaybetmediği için mutludur. Ancak hastaneden taburcu olmayı beklerken şimdiye kadar fark etmediği bir hastalığın gölgesi üstüne düşer. Karısı ve doğmamış kızı için endişelenen Ömer'i zor günler beklemektedir.
Müjgan yıllar önce aldatıldığını düşünerek eski kocasıyla yollarını ayırmıştır. Bu ayrılıktan en çok etkilenenler ise kuşkusuz Elif ve Nalan olmuştur. Büyük çabalar sonucu babasına ulaşmayı başaran Nalan, annesinin kapatmak istediği kara kaplı defterin tekrar açılmasına ve hepsini etkileyecek bir sırrın ortaya çıkmasına neden olur. Yıllardır saklı duran ve bütün aileyi derinden sarsacak olan bu sır nedir?

BÖLÜMLER