X
X

36. Bölüm

18 Eylül 2009

Filiz ile Yılmaz ayrılığın eşiğinde

Yılmaz ve Filiz tüm olumsuzluklara rağmen ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmaya kararlıdırlar. Katalog çekimleri için gelen manken, cazibesine dayanamadığı Yılmaz'a gönlünü kaptırmıştır. Filiz'in Yılmaz'la yakınlaşmasından rahatsızlık duyan Murat ve Handan, manken kızın Yılmaz'a olan zaafından faydalanır. Filiz ise manken kızın Yılmaz'a karşı itildiğinden habersizdir. İkisini birlikte görünce aralarında bir yakınlaşma olduğunu düşünür. Yılmaz masum olmasına rağmen zor durumda kalır. Kendisine değil de gördüğüne inanan Filiz'i, masum olduğuna inandırabilecek midir?
Bombalama olayında başarılı olamayan Meral kenara çekilmek niyetinde değildir. Hain planlarına bir yenisini daha ekler ve kaleyi içeriden fethetmek için bir yol bulur. Meral'in yeni planı işe yarayacak mıdır?
Fahriye ve Salih doğacak bebekleriyle ilgili tatlı bir heyecan içindedir. Salih kendisinin olmamasına rağmen doğacak olan bebeği sahiplenmiş ve baba olma heyecanına kapılmıştır. Beklenmeyen bir konuk hayatlarının akışını değiştirecektir.

BÖLÜMLER