X
X

59. Bölüm

18 Eylül 2009

Yılmaz, Ömer’le tartıştığı sırada olaya tanık olup fenalaşan Filiz için endişeleniyor.

Ömer ve Yılmaz, Açık Pazar’ın satışa çıkarılması yüzünden kavga ettikleri sırada, Filiz fenalaşır ve bayılır. Ömer, Filiz’i hastaneye götürür. Filiz, bebeğini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Yılmaz, sevdiği kadın için çok kaygılanır ve peşinden hastaneye gider. Filiz’in ciddi bir hastalığı olduğundan şüphelenen Yılmaz, onun aslında hamile olduğunu öğrenecek mi? Filiz’in yaşadığı talihsiz olayın ardından çok sarsılan Yılmaz’ın, gururu aşkına yenik düşecek mi?

Ömer’in Açık Pazar’ı satışa çıkartması kararı yüzünden, mahalleli kara kara ne yapacağını düşünür. Onların sıkıntılarına yakından tanıklık eden ve çok üzülen Feride, Ömer’e karşı nasıl bir tavır takınacak?

Yılmaz’dan, duygularına karşılık alamayacağını anlayan Aslı, aşkını kalbine gömer.
İnşaatta çok ciddi hatalar yapıldığını fark eden Aslı, derhal konuyu araştırmaya başlar. Cem, Aslı’nın kendisi için her geçen gün daha da büyüyen bir tehlike olduğunu ve bu işin peşini bırakmayacağını anlar. Ondan kurtulmak için yeni planını uygulamaya koyar. İnşaat projesinin iyiliği için çalışan ve tespit ettiği sorunları Tekinerler’e aktaran Aslı, Cem’in bu ölümcül tehdidinden kurtulabilecek mi?
Yılmaz, tasarımlarını ve organizasyonunu Filiz’in yaptığı defileye Aslı’yla birlikte gelince Filiz bozulur. Kuliste bir ara başbaşa kalan iki aşık arasındaki buzlar eriyecek mi?

BÖLÜMLER