X
X

62. Bölüm

18 Eylül 2009

Yılmaz’a duyduğu aşkı kalbine gömen ve duygularını şiirlere döken Aslı’nın defterini tesadüfen bulup okuyan Yılmaz, onun derin sevgisinden etkilenir.
Yılmaz, gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışan herkese pervasızca saldıran Cem’in ölüm fermanını yazdığı Aslı’yı kahramanca kurtarır. Aslı kendisini son dakikada ölümün kıyısından döndüren Yılmaz’a minnettardır.

Handan’ın komplosu yüzünden, Filiz’in Cem’den hamile olduğunu sanan Yılmaz, Cem’in bir de Aslı’nın hayatına kastetmesi üzerine iyice çileden çıkar. Ondan, Aslı’ya yaptıklarının intikamını almaya yemin eden Yılmaz’ın hamlesi ne olacak?

Handan’ın, bebeğin babası konusunda Yılmaz’a söylediği büyük yalandan habersiz olan Filiz, kendisine güvenmediği için Yılmaz’a çok kırgındır. Aşkına dair umutlarını yitiren Filiz için artık sadece bebeği ve iflas nedeniyle zor durumda olan ailesi vardır.
İflas yüzünden suçluluk duygusu ile kıvranan ve insanların yüzüne bakamaz hale gelen Ömer, Feride’ye sığınır.

Feride’nin Ömer’le büyük bir aşk yaşadığını öğrenen Yılmaz’ın tepkisi ne olacak?
Yılmaz’a dair umutlarını çoktan yitiren ve inşaatın durdurulması ile işini de kaybeden Aslı, önemli bir karar alır. Yılmaz onu bu kararından döndürebilecek mi? Sürprizlerle dolu bu bölümü kaçırmayın!

BÖLÜMLER