X
X

8. Bölüm

18 Eylül 2009

Yılmaz yeni bir hayata başlıyor...

Elif hapishaneye kadar girmeyi başarmıştır. Ancak Yılmaz'la görüşmesi hayal ettiğinden çok farklı olacaktır. Yaşadığı fırtınalardan sonra Yılmaz'ın, Elif'e ve hayata karşı görüşleri tamamen değişmiştir. Her şeye rağmen ayrılık konuşmasını yaparken kalbi halen Elif için atmaktadır.

Artık Elif'te Yılmaz'a kızgındır, gururu kırılmıştır. Yılmaz'ın hapisten çıkacağını duyunca adını koyamadığı karmaşık duygular içinde kalır. Yılmaz, Elif'i kendisinden uzaklaştırmaya çalışırken belki de onu bir sınavdan geçirmektedir. Elif her şeye rağmen Yılmaz'ın öfkesinin dinmesini bekleyip, bu aşk sınavını başarıyla verebilecek midir?

Yılmaz'ın eski kabadayı Kemal'in hayatını kurtarması iki adam arasında dostluğun başlamasına neden olur. Oğlunu kaybettikten sonra güvenebileceği birinin hasretiyle yanıp tutuşan Kemal'in Yılmaz'ı da kaybetmeye niyeti yoktur. Yılmaz'ın artık bir 'Kemal Abi' si vardır. Bu iki adam arasında başlayan dostluk kısa süreli olmayacaktır. Hapishaneden farklı bir Yılmaz çıkmıştır ve hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

mektup
duvarlara gömdüm yalnızlığımı hüzün akşamlarında…
yeminliyim döndüğümde!...
yeminliyim sana!...biliyorum sen de döneceksin!..
ama bulur musun bir bendaha?...
yeminliyim!...güneşe çıktığımda ağlatan aşkına…yeminliyim!... bir mahsun vedaya!

Şiir
sevdam İstanbul…kırık hayaller şehri…
uzaklara prangasın…
masum çocuk hüzünleri sarar yoksan beni…
yakacağım…yoksun sen…
geçtiğin her yeri…

BÖLÜMLER