X
X

İntikam'da şıklık yarışı

23.10.2013 Çarşamba 09:37 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Yılın düğününden çok özel kareler

Kanal D’nin başrollerini; Beren Saat, Mert Fırat, Yiğit Özşener, Alican Yücesoy, Engin Hepileri, Zafer Algöz, Arzu Gamze Kılınç ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştıkları büyük beğeniyle izlenen dizisi “İntikam”ın yarın akşam ( 24 Ekim Perşembe) ekrana gelecek yeni bölümüne; nikah masasına  2. kez oturmaya hazırlanan Şahika (Arzu Gamze Kılınç) ve Haldun’un (Zafer Algöz) düğünü damgasını vuracak.
 

 
İstanbul Pelikan Hill’de gerçekleşen çekimlerde dizideki tüm oyuncular kıyafet ve takıları ile birbirleriyle adeta şıklık yarışındaydılar. Sytlingini Hafize ve Seda Çeliktürk’ün yaptığı sahnede Yağmur(Beren Saat) Gucci elbise, Şahika(Arzu Gamze Kılınç) Özlem Süer’in, Aslı(Zeynep Özder) Gamze Saraçoğlu’nun düğün için özel tasarladıkları elbiselerle Dicle ise ( Beyza Şekerci) Davetcokelbisemyok'dan seçilen Bcbg Maxazria gece kıyafeti ile göz kamaştırdırlar.
 

 
Gece boyunca rekabette olan Ali Sülen(Alican Yücesoy) ve Emre Arsoy(Mert Fırat)’ın takım elbiseleri Beymen Collection, Hakan Eren(Engin Hepileri) ise özel olarak dikilen Milord Style House takımı ile davetin en gözde ismi oldu. Beren Saat’in yaklaşık 5 Bin Dolar değerindeki mücevherleri Bee Goddess, Arzu Gamze Kılınç, Zeynep Özder ve Beyza Şekerci’nin toplam 15 Bin Dolar değerindeki takıları ise Lizay Pırlanta imzasını taşıyor.
 

 
Dizinin Perşembe akşamı saat 21.00’de ekrana gelecek bölümünde; Şahika, çok da istekli olmamasına rağmen Haldun’a ikinci kez evet demek için nikah memurunun karşısına geçiyor. Şahika ve Haldun’a bu mutlu günlerinde en büyük sürprizi ise, tüm davetlileri dehşete düşürecek  sinsi bir planı olan Yağmur yapıyor.