Skip to main content
 

İrfan Değirmenci ile Günaydın Pazartesi günü başlıyor!

Kanal D’nin, güne merhaba diyen programı “İrfan Değirmenci İle Günaydın“ 15 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Kanal D ekranında izleyicisini uyandırmaya devam ediyor.

İrfan Değirmenci ile Günaydın Pazartesi günü başlıyor!
İrfan Değirmenci ile Günaydın Pazartesi günü başlıyor!

Hafta içi her sabah 06:45 -10:00 arasında Kanal D'de gün, İrfan Değirmenci ile başlıyor... Sabah haberlerinin tecrübeli ismi İrfan Değirmenci, izleyicileriyle adeta sohbet ederek, sorunları, mutlulukları, hüzünleri paylaşarak fark yaratıyor. Hızlı, güvenilir, dürüst, cesur, içten, tarafsız, güleryüzlü ''Günaydın'',  İrfan Değirmenci'nin etkili sunuşuyla alışkanlık yaratmaya devam ediyor.

İrfan Değirmenci ile Günaydın Fragmanı

İrfan Değirmenci ile Günaydın Fragmanı / Fragmanlar

İrfan Değirmenci'nin hazırlayıp sunduğu İrfan Değirmenci ile Günaydın sabahlarınıza haber, umut ve neşe katmaya devam ediyor. İrfan Değirmenci ile Günaydın hafta içi her sabah saat 07.00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Aralıksız 10 yıldır her sabah izleyicisini sıcacık bir günaydınla ekran başına çağıran İrfan Değirmenci, sadece sıcak haberleri, dertleri, çözülmeyi bekleyen sorunları değil, mutlulukları, umudu ve yaşama dair her şeyi seyircisiyle tüm samimiyetiyle paylaşan İrfan Değirmenci ile Günaydın, yeni günün öyküsünü yine seyircisiyle birlikte yazıyor.