X
X

Kanıt 16. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

106.jpg

<a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=8019" target="_blank"><font size=3><b>Kanıt 16. Bölüm'ü izlemek için tıklayın!</b></font></a> <br><br> Kimliği belirsiz genç bir kadın, deniz kıyısında ölü olarak bulundu.

105.jpg

Başında biri ölümcül iki darbe ve üzerinde bir erkek gömleği vardı. Başkomiser Orhan ve yardımcısı Selim, kısa süre içinde maktülün üç gün önce fidye için kaçırılmış olan Onur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın hissedarı Pelin Onur olduğunu öğrendi.

104.jpg

Kardeşine zarar gelmesinden korkan Pelin'in ablası ve şirketin diğer ortağı Gönül Onur, fidyecilerin istediği iki milyon lirayı ödemişti.

103.jpg

Fidyeciler istediklerini aldıkları halde, Pelin'i neden öldürmüşlerdi? Yoksa Pelin fidyecileri tanıyor muydu? Yaşasaydı onları ele verebilir miydi?

102.jpg

Gönül'ün polise gitmesine engel olan Korhan'ın bu işte parmağı var mıydı? Parayı hazırlayan Gönül'ün muhasebecisi Emre'nin bildiği bir şeyler mi vardı?

101.jpg

Erkek arkadaşı Can, para için Pelin'i öldürmüş olabilir miydi? Belki de her şey şirketin tek sahibi olmak isteyen Pelin'in ablası Gönül'ün planıydı! Başkomiser Orhan ve yardımcısı Selim, Pelin'in katilini bulmaya çalışırlarken; olanlara şahit olan gizemli biri, fidyecilerin aldığı paranın peşindeydi.