Skip to main content
 
103.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

103.Bölüm

103.Bölüm

103.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aslı, Güven’in gönlünü almaya çalışıyor
Aslı, Güven’in gönlünü almaya çalışıyor

Aslı, Güven’in gönlünü almaya çalışıyor

Güven’i, tahmin ettiğinden daha çok kırdığının farkına yeni varan Aslı, onun gönlünü alabilmek için bir sürpriz hazırlıyor. Aslı, Güven’i tahmin ettiğinden daha çok kırdığının farkına yeni varır. Ona bir sürprizi vardır. Güven'in gönlünü almak için bir takla atmadığı kalır ama nafile. Çünkü Güven’in istediği sadece Aslı'nın ağzından çıkacak iki kelimeyi duymaktır.  Ama Aslı her şeye rağmen susmaya devam eder.  Bunun üzerine Güven gitmeye kalkar.  Acaba Aslı, Güven’i durdurabilecek mi? Güven’i durdurmak için gereken sihirli sözler, Aslı’nın dilinden dökülecek mi?
Polisin Mineler'in evine gelmesiyle isteme töreni iptal olur. Nur polisler tarafından götürülür. Mineler'in evinde kavga kıyamet kopar. Acaba Mine’yi yine sıkıntılı günler mi bekliyor?
Mine, annesinin sorunlarıyla uğraşırken Deniz, Leyla’yla yakınlaşır. İkisi arasındaki ilişki tehlikeli bir noktaya doğru gitmektedir. Leyla, Deniz ile Mine’yi birbirine düşürecektir.  Deniz’in aklı iyice karışır ve hiç beklenmedik bir harekette bulunur.
Metin, Güven’in hayatına dair gizli bir gerçeği keşfeder ve Güven’i çağırır.  Güven, kendisini şoke edecek bir gerçeği öğrenmeye gider. Tüm bunlar yaşanırken Aslı’nın başında kara bulutlar dolaşmaktadır. Deniz’in kendisine yaptığı bir hareketle irkilen Aslı, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

08.02.2010 Pazartesi 14:41   (Güncellendi: )
2. bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
1. Bölüm
29.bölüm
38.bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
2. bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
1. Bölüm
29.bölüm
38.bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar