X
X

163.Bölüm

13 Temmuz 2011

Özge, Mine ile Deniz’in peşindedir. Mine, Özge tehlikesinin farkındadır ve yurtdışına gitmek ister. Lerzan’ın Mine’ye oldukça cazip bir teklifi vardır. Öte yandan Deniz buna razı gelmez. Zira, tehlikenin tam olarak farkında değildir. Özge, Mine’yi kaçırmaya kalkar. Deniz, yurtdışına gitmediğine çok pişman olur ve dört bir yanda Mine’yi arar. Özge hain planlarını uygulamaya koyar.
Alp, Aslı’dan intikam almak için fırsat kollamaktadır. Güven ise Aslı’yı İzmir’e döndürmek için uğraşır. Aslı kararsızdır. Alp kontrolsüzce saldırır. Güven’in köfteci dükkanını yerle bir eder. Alp çığırından çıkarak konağı da basar. Aslı, büyük bir fedakarlık yaparak Alp’le birlikte gitmeyi kabul eder. Aslı ölüme giden bir yolculuğa çıkar. Güven ikilinin peşine düşer.
Mine ıssız bir yerde tutsak edilmişken doğum sancıları başlar. Özge, Mine’yi kurtarması için Deniz’e bir teklifte bulunur. Deniz için bu teklifi kabul etmek çok zordur. Öte yandan Güven, Aslı’yı bulmak için canını dişine takar. Alp’in şakası yoktur. Herkes için bir dönüm noktasına yaklaşmaktadır.

BÖLÜMLER