Skip to main content
 
39.bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

39.bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
39.bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

39.bölüm

39.bölüm

39.bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aslı, Deniz, Efe, Mine ve Su’ya sürprizler var
Aslı, Deniz, Efe, Mine ve Su’ya sürprizler var

Aslı, Deniz, Efe, Mine ve Su’ya sürprizler var

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana  geliyor.

Aslı’nın Özgür Çevik’le çarpışması CD’lerin karışmasına sebep olmuştur. Aslı’nın  yarışmanın süresi dolmadan senaryoyu yetiştirmesi, Özgür’ün ise albüm tanıtımı için albüm CD’sini geri alması gerekmektedir. Deniz, Aslı, Efe ve Özgür’ün yolları kaçınılmaz olarak tekrar kesişir.

Onlar senaryonun derdine düşmüşken Mine’nin de kendi sorunları vardır. Anneannesini hamile olmadığına ikna eder. Ama asıl amacını söyleyemez. Mine, babasını bulma çalışmalarına devam eder. Babasını ararken çıktığı bu zorlu yolculukta ona en büyük yardım Su’dan gelir.

Ayşe Hanım ise Mine’nin hamile olmadığını öğrenince rahatlamıştır, ancak yine de onun bir işler çevirdiğini düşünmektedir. Diğer yandan Osman Bey, geçirdiği travma nedeniyle iyice savurgan olmuş, sonuçlarını düşünmeden para harcamaya başlamıştır. Onun bu yeni haline alışmaya çalışan Hafize Hanımlar ise yeni işlerine kafa yormaktadırlar.

Bilal bir yandan tefeciden aldığı borcu nasıl ödeyeceğini düşünürken, diğer yandan yeni ailesine, ve onları mutlu görmeye iyice alışmıştır. Hafize, Canan, Bilal ve Kamil hep birlikte dükkanı adam etmeye kararlıdırlar. Bu noktada Kamil’in canını sıkan tek şey Aslı’nın sık sık dışarıya çıkmasıdır.

Gönül yeni işine başlamış, böylece gelirleri yükselmiştir. Hal böyle olunca da daha büyük bir eve taşınmak isterler. Gönül ve Metin, yeni evlerinin yükünü karşılamak için ağırlaşan şartlara uymak zorunda kalırlar. Olaylar bu şekilde gelişirken Efe’nin işleri hiç de iyiye gitmemektedir. Büyük umutlarla oluşturduğu HAGİ ürünleri gerektiği gibi satmamaktadır. Her ne kadar Yalçın Bey’in desteğini almış olsa da, para kazanmanın çok zor olduğunu anlar.

Tüm bunlar olurken Deniz’in kendine iş bulması, senaryo hakkında gelişmeler, Efe’nin karşısına çıkan fırsat, Mine’nin listesinin git gide daralması ve Özgür’le tekrar karşılaşmaları olaylara yeni boyutlar kazandıracak, Aslı, Deniz, Efe, Mine ve Su’nun hayatları yeniliklerle daha da renklenecektir.

18.09.2009 Cuma 16:14   (Güncellendi: )
2. bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
1. Bölüm
29.bölüm
38.bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
2. bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
1. Bölüm
29.bölüm
38.bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar