X
X

Eskiye dönmek mümkün değil

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kavak Yelleri oyuncularından açıklamalar...

112.jpg

- Efe’yle Güven arasında bir dostluk oluştu. Aslı ve Efe karşılaşınca bu dostluk zarar görecek mi? Güven’i neler bekliyor? - Tabii ki bozulmaması gerekiyor ama araya aşk girince bütün dengeler değişir. Şu anda işin o kısmından haberdar değiliz. Ama tahminim, dengeler değişecek...

111.jpg

110.jpg

109.jpg

108.jpg

- “Kavak Yelleri” uzun süredir yayınlanıyor ve yeni sezona da izlenme rekorları kırarak başladı. Siz bu başarıyı neye bağlıyorsunuz? - Bu bir ekip çalışması, birbirimize gösterdiğimiz anlayış ve saygı, işin ciddiyetini korumasını sağlıyor. Çok zor ama bir o kadar da zevkli bir iş bu. Herkes aynı özveriyi gösterdiği sürece böyle gitmeye devam eder.

107.jpg

106.jpg

- Mine ve Deniz arasındaki gerginlik her geçen gün daha da artıyor. Şimdi bir de Hayal karakteri var. Mine ve Deniz’in yolları tekrar kesişecek mi? - Deniz hâlâ aşık. Ama bu sefer mantığı duygularının önüne geçecek gibi görünüyor. Deniz bu sezon ilişki konusunda çok şaşırtacak.

105.jpg

104.jpg

- Efe diziye geri döndü, fakat Aslı’yla henüz karşılaşmadı. Gelecek bölümlerde Aslı ve Efe arasında neler yaşanacak? Birbirlerini gördükten sonra hayatları eskisi gibi olabilecek mi? - Bu konuda henüz benim de bilgim yok. Ama karşılaşmalarından sonra birtakım şeylerin eskisi gibi olması mümkün değil. Sonuçta aradan dört yıl geçti ve artık Aslı’nın hayatında Güven var.

103.jpg

102.jpg

101.jpg