X
X

6. Bölüm

26 Ekim 2013
Mehmet vuruluyor

Mehmet, Kerem’i koruması altına alıyor. Ancak Mehmet, Kerem’i almaya kararlı olan Falko ve adamlarının kurşun yağmurunda vuruluyor.

Mehmet, Kerem’i koruması altına alır. Ancak Falko ve adamları Kerem’i almaya kararlıdır. Kurşun yağmurunda Mehmet ve Nuri vurulur. Kerem ise kargaşadan yararlanıp kaçmaya çalışır. Nuri hastaneye kaldırılır. Kerem’i kaçıranları tanıdığı için çok önemli bir sanıktır. Kerem’in bulunmasında kilit kişidir. Ancak yoğun bakımda olan Nuri’nin durumu kritiktir.

Mehmet’in kurtarıcı meleği Özlem, onun vurulduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye koşar. Çok kan kaybeden Mehmet’e acil kan lazımdır. Her şeyi olup bittikten çok sonra öğrenen Leyla da hastaneye gelir. Fakat büyük bir öfke içindedir. Ayrıntıları öğrendiğinde ise en çok, abisi Murat’a kızar. Çocuğunu almaya gittiklerini, kendisine haber verilmemesini anlayamaz. Üstelik Kemal’in de bu olaylar yaşanırken ortalarda olmaması çok şüpheli gelir.

Elmas ve Kadir eve gelmeyen Bilal için endişelidirler. Kemal’den yardım isterler. Kemal onlara Bilal’in memlekete gitmek için kendisinden izin istediğini söyler.

Herkes tüm umudunu Nuri’ye bağlamış ve heyecan içinde beklerken, polis hakkında bir şikayet ile Kemal’e gelir. Ayyaş bir adam, ıssız bir yerde kendisine araba ile çarptığını iddia etmektedir.

Özlem’i yalnız bırakmak istemeyen Mehmet, adamı görmeye onunla gider. Ancak duydukları ve hisleri onu Bilal’in vurulduğu depoya kadar götürür. Mehmet anlamıştır, Kemal adama vurmadığını söylese de bu işte bir bit yeniği vardır. Kemal’e ise, Falko’dan yine bir telefon ve yeni bir talimat gelir.

BÖLÜMLER