Skip to main content
 
18.Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

18.Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
18.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

18.Bölüm izle

18.Bölüm izle

18.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

18.Bölüm izle
18.Bölüm izle Vicdan azabına daha fazla dayanamayan Meryem’in, Daniel’ı kendisinin ihbar ettiğini itiraf etmesi, herkesi şok ediyor ama, en çok da Seher’i...

Kadir ve Zehra’nın nişanı beklenmedik bir şekilde sonlanır. Vicdan azabına daha fazla dayanamayan Meryem, Daniel’ı kendisinin ihbar ettiğini sonunda itiraf eder. Herkes şoktadır ama, en çok da Seher. Eve döndüklerinde Seher’den hiç beklemediği bir tepki gören Meryem bir karar verir. Sabah kalktıklarında annelerini bulamayan Kadir ve İrfan panik olurlar. Annelerini giderken bir tek Hakan görmüştür. Kadir ve İrfan annelerini bulmak için seferber olurlar. Seher ise okuldan bir arkadaşının evinde kalmaya başlar. Bu sırra bir tek Zeynep’i ortak eder. Seher’e nerede olduğunu söylemeyeceğine dair söz veren Zeynep, birkaç eşyasını ona götürmek için yardımcı olur. Ancak karısından şüphelenen İsmail onu takibe alır.

İrfan’ın ise yeni takımında ilk maçı vardır. Aysel, Gültekin ve Ethem, İrfan’ı izlemek için oradadır. Maça güzel başlangıç yapan İrfan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Kadir ile Aysel’in gizli gizli konuşmalarından şüphelenen Elmas’ın içine kurt düşer.

Kiralık daire bakan Zehra, Kadir’e müjdeli haberi verir. Annesine çok yakın bir apartmanda kiralık uygun bir daire vardır. Hemen Elmas, Kadir ve Zehra ev tutulmadan bakmaya giderler. Elmas ve Zehra evi çok beğenirken, Kadir şaşkınlık içindedir.
22.01.2013 Salı 00:14   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar