Skip to main content
 
19.Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

19.Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
19.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

19.Bölüm izle

19.Bölüm izle

19.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

19.Bölüm izle
19.Bölüm izle Kadir ile Aysel arasında bir şeyler olmasından şüphelenen Elmas, Kadir’in karşısına dikiliyor. İkisi konuşurlarken İrfan geliyor ve o da Kadir’den bir açıklama bekliyor.

 Aysel’in çantasından anahtarı gizlice alan Elmas, bunu ona nasıl geri vereceğini ve ne söyleyeceğini bir türlü bilemez. Meryem ise Seher’i eve geri getirmeye çalışır. Okul arkadaşı Aylin’i evine kadar takip eder.

Ethem ile yine tartışan Seniha, ondan boşanmaya karar verir. Ancak bu hiç kolay değildir. Ethem kızını ona vermeye niyetli değildir. Üstelik boşanmanın lafını duyar duymaz, anne ile kızını ayırır.

Kadir ile konuşmaya kurutemizlemeciye gelen Aysel, onu gizlice dışarı çağırır. Ancak başbaşa konuşan ikiliyi iş yerinden biri gözetlemektedir. Üstelik fısır fısır konuşan ikili uzaktan çok samimi görünmektedir.

Mide bulantısı yaşayan Zeynep bu durum değişmeyince hamilelik testi yapar. Fakat İsmail ile araları hala açıktır. Ona yaklaşmaya çalıştığında ise İsmail, Seher’e yardım ettiği için ona kızar.

Aysel’e ise sürpriz bir ziyaretçi gelir. Bu kişi Ethem’in karısı Seniha’dır ve ondan yapamayacağı bir şeyi istemek için kapısına kadar gelmiştir. Çaresiz kadına üzülen Aysel, her ne kadar ona yardım etmek istese de, bu çok zor bir durumdur ve Aysel ilk defa kararsız kalmıştır.
29.01.2013 Salı 00:41   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar