X
X

Kazanmak İçin 1 Dakika'da 2. Şans

14.03.2012 Wednesday 16:19 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Para ödülü kazanamayan yarışmacıların talih yüzüne gülüyor.

Kazanmak için 1 Dakika’nın eski bölümlerinde para ödülü kazanamayan 10 yarışmacıya 2. Şans tanınıyor ve bu kez zamana karşı değil birbirlerine karşı yarışıyorlar.
 
10 yarışmacı, birbirinden çekişmeli her oyunda 1 kişi elenecek ve 9. Oyun sonunda finale kalan 2 kişiden bir tanesi 50.000TL garanti para ödülünün sahibi olacak. Gecenin galibi 10. Oyun Super Jeton’u da oynayarak 500.000 kazanma şansına sahip olacak.
 

 
İlk yarışmalarında şanssız olan bu 10 yarışmacıdan hangisi mutlu sona ulaşacak?
 
Kazanmak için 1 Dakika Cumartesi Akşamları 19:45’te Kanal D ekranlarında...
 
2. ŞANS YARIŞMACI BİLGİLERİ
Birinci bölüm’de yarışan Hale Sevgen 36 yaşında, mali işler uzmanı. İlk bölümde kurabiyeyle yüzleş oyununda kaybeden Hare Sevgen’in sevimli oğlu Arda annesini teselli ederken akıllarda kalmıştı.
 
İkinci bölüm yarışmacısı 26 yaşındaki finans uzmanı Burak Atmar, Ertem Şener’e yolladığı bir dakikada iki oyun videosu  ile dikkat çekmişti. Burak Atmar 2. Bölümde 3. Oyunu Elmadağ’da sürpriz şekilde elendi.
 
Üçüncü bölüm yarışmacısı 34 yaşındaki balık restoranı işletmecisi Nazlı Bursa, baraj oyunu şeker çeker ile veda etmişti.
 
Dördüncü bölümdeki amansız düelloda Kuretulayn Matur’a kaybeden 25 yaşındaki inşaat mühendisi Tuğba Çoban, 2. Şansta mutlu sona ulaşmak istiyor.
 
Beşinci bölümde yarışan ve baraja takılan bir başka bayan yarışmacı ise Özlem Övünç, 37 yaşında bir çocuk annesi ev hanımı Özlem Hanım halay başı oyununda elendi.
 
Yedinci bölümde enerjisi ile hafızalara kazınan yirmi üç yaşındaki üniversite öğrencisi Merve Yenigün, kalem abdul cabbar oyununda canlarını kaybetti.
 
Sekizinci bölümde Süper Jeton’u evde mükemmele yakın oynayan ve videosunu paylaşan makine mühendisi yirmi altı yaşındaki Burak Şentürk stüdyoda bu unvanı Ertem Şener’e kaptırdı.
 
Sekizinci bölümde eski Fenerbahçeli voleybolcu Pınar Özurgancı kuş tüyünü 1 dakika boyunca havada tutmayı başaramamıştı.
 
Dokuzuncu bölümde yarışan ve 500.000’e kadar gideceği düşünülen hırslı yarışmacı, içerik editörü 24 yaşındaki Onur Tığ’da Kalem Abdul Cabbar oyununda başarılı olamayanlardan...
 
Onuncu bölüm yarışmacısı, otomotiv sektöründe çalışan 26 yaşındaki Serhat Uzlu, dördüncü oyunu misket havasında yarışmaya veda etmişti.