X
X

"Kızma Kazan" bugün Kanal D'de başlıyor!

05.08.2013 Pazartesi 10:18 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yarışmacıların kazanmak için tek yapması gereken şey “kızmamak”

Kanal D’nin sunuculuğunu Öner Erkan’ın yaptığı, yapımını Dirty Cheap Creati’in üstlendiği yeni yarışma programı “Kızma Kazan” bugün (5 Ağustos Pazartesi), saat 23.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.
 
“Kızma Kazan” habersizce kızdıran, kızmadıkça kazandıran, sinirleri zorlayan bir yarışma programı. Oyun içinde oyunun yer aldığı “Kızma Kazan”da yarışmacılar; program ekibinin her hafta özenle hazırladığı bir televizyon programına konuk olduklarını sanıyorlar. Televizyona çıkacağını sanan masum yarışmacılar, kameraların karşısına geçiyor. “Kızma Kazan” ekibi ise başına geleceklerden habersiz olan konuğu kızdırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. 5 bin TL'ye varan para ödülünü kazanmak için yarışmacıların yapması gereken tek şey ise “kızmamak”.Kızma Kazan’ın yarışmacıları zorlayan ekibi arasında sevilen oyuncular; Caner Özyurtlu, Ozan Özcan, Ayşe Melike Çerçi yer alıyor. Bu muzip oyuncu kadrosu her hafta 4 ayrı yarışmacıyı konuk ediyor. Yarışmacıları kızdırmak için türlü türlü numaralar yapan sunucular karşısında kızmayıp dayananlar 5 bin TL para ödülünü kazanırken, sinirlenip programı bırakanlar ise o ana kadar kazandıkları parayı alıp yarışmadan ayrılıyor.
 
“Kızma Kazan” her an her yerde karşınıza çıkabilir.
“Kızma Kazan”a katılmak için başvuru yapmaya gerek yok. Yarışmacıları bizzat seçen program ekibi, türlü türlü programlar ve tuhaf tuhaf oyunlarla her an her yerde karşınıza çıkabilir.