X
X

8.Bölüm

2 Eylül 2010

Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenen Çetin sinirden deliriyor. Demir, Su’ya en üzüntülü anlarında destek olarak, ona güç veriyor.
Su, Arzu ve Ali ilişkisini öğrenmiştir ve Ali’nin Arzu’yu kendisinden intikam almak için kullandığını düşünmektedir. Bunu Arzu’ya söylediğinde ise, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Su’yun üzüntüsünü Demir tam zamanında onun hayatına girerek hafifletir. Ama eski bir aşkın hayaleti peşlerindedir. Ya flörtleri aşka dönüşecek ya da sonsuza kadar kopup gideceklerdir. Aşk başlamadan zorlu sınavları başlar.
Aslan Cem eve dönmeye çalışır. Fikriye her zamanki gibi hem cezalandırıcı hem de kurtarıcıdır. Her şeyi hallettiğini sanmaktadır. Ama Aslan Cem sandığından çok daha derinlere batmış durumdadır. Ve tehlikeyi peşinden eve sürükler.
Ömer, Neslişah, Ayşegül ve Çetin yeniden aynı çatı altındadır. Ömer sadece huzur istemektedir ama diğerleri kendilerini kurtarmanın derdindedir. Ayşegül, kapana kısılır. Neslişah, CD’yi Çetin’den geri almasını ister, yoksa başına büyük işler açılacaktır. Ayşegül’ün tatlı dille ya da zorla, o CD’yi Çetin’den almak zorundadır.
Arzu seçimini yapmıştır, bütün dünyaya karşı Ali. Onun için annesi, Su ve dedikodularla savaşırken kıskançlığı yüzünden yenilir. Ali onu bırakır. Ama tabi ki Arzu pes etmez.
Çetin, Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenince sinirden delirir. Neden bu kadar sinirlendiğine kendisi de anlam veremez. Ona yakın olmak istemektedir. Ve bunun yolunu da bulur. Su’ya öyle bir teklifle gidecek ki, Su’yun reddetmesi söz konusu bile olmayacaktır.

BÖLÜMLER