X
X

Hangimiz daha yakışıklı?

06.11.2010 Saturday 15:01 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Küçük Sırlar'ın yakışıklıları Beyaz Show'a konuk oldu...

Beyaz Show’un konukları  "Küçük Sırlar" dizisinin yakışıklı oyuncuları  Burak Özçivit ve Kadir Doğulu, Yahşi Cazibe dizisinde Simge karakterine hayat veren Hande Katipoğlu, en güzel şarkılarıyla Bengü ve Amerikalı ünlü şarkıcı Belinda Carlisle oldu. Programın açılış bölümünde Best Model yarışmalarının organizatörü Erkan Özerman ve 2010 yılının best modelleri nden Yeliz Mete, Çağatay Ulusoy, Songül Erol ve Açelya Kartal  da yer aldı.
Bengü birbirinden popüler şarkıları ve muhteşem yorumuyla  sohbet aralarına renk katarken,"Küçük Sırlar" dizisi oyuncularıyla diziye ve lise hayatına dair yapılan keyifli sohbet Beyaz’ın esprileriyle şenlendi.


Yahşi Cazibe dizisinde  zengin ve şımarık bir kızı canlandıran Hande Katipoğlu ise sempatik tavırlarıyla herkesin beğenisini kazandı. Öğrencilerin beğeniyle izlediği Rock grubu Kolpa ise performanslarıyla  üniversitelileri coşturdu.

Beyaz Show’un daimi köşelerinden Ayşe Egesoy ile Damar Damar üstüne Top 3, Berke ve ortam adamları yine çok konuşulacağa benziyor.  Her hafta değişik ortamlarda karşımıza çıkan kahramanlarımız bu kez de Latin dansı öğrenmeye heves ediyor ve başları yine derde giriyor.


Beyaz Show yine birbirinden renkli konuklarla izleyicilerine keyifli bir gece yaşattı.