X
X

Küçük Sırlar 15. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

111.jpg

<a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7996" target="_blank"><font size=3><b>Küçük Sırlar 15. Bölüm'ü izlemek için tıklayın!</b></font></a> <br><br> Su, kaçtığı herkesle yüzleşmek zorundadır. Üstelik de hepsiyle aynı anda. Durumu kurtarmaya çalışsa bile, Ayşegül'ün onu görmesi, herkesin döndüğünü bilmesi demektir. Su, geceyi oradan kaçmadan bitirirse, iş onun olabilecektir.

110.jpg

Aksi halde parasız ve okulsuz kalacaktır. Su'yla karşılaşmalarının ardından Ayşegül, Çetin'e karşı hissettiklerini saklamaya çabalamaktan vazgeçer.

109.jpg

Çetin'in Su'ya düşkünlüğü onu deli etmektedir. Bu, Ayşegül için savaş demektir ve onun dünyasında kaybetmeye yer yoktur.

108.jpg

Arzu ve Ali'nin, toz pembe ilerleyen ilişkilerini Arzu'nun hamilelik haberi sarsar. Bundan sonra ilişkinin nasıl devam edeceği tamamen Ali'nin elindedir.

107.jpg

Diğer yandan Fulya ve Demir'in durumu, Su'nun kafasını kurcalar. Sormamaya çalışsa bile bir yere kadar durabilir.

106.jpg

Fulya'dan öğrendikleri Su'yu huzursuz edince, Su dayanamaz ve Demir'e gider. Acaba Demir eskisi gibi Su'nun bir lafıyla her şeyi unutabilecek midir?

105.jpg

Demir, kendini Su'yu düşünmediğine inandırmıştır ama Su'yu görmesi bütün dengesini bozar. Her ikisinin kafası da çok karışıktır.

104.jpg

Çetin, Su'yu gördüğünden beri ondan başka bir şey düşünememektedir. Ne yapıp edip, onu bu sefer, beraber olmaya ikna etmelidir ve bunun için harekete geçer.

103.jpg

Çetin hayatında yaptığı en romantik eyleme girişir. Ama bu durum Su'nun başına dert açacaktır.

102.jpg

101.jpg