X
X

Küçük Sırlar 3. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

114.jpg

Kanal D'nin, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi 'Küçük Sırlar'ın bu bölümünde; Su ve Ayşegül arasındaki büyük savaş başlıyor.

113.jpg

Su, Ayşegül'ün yaşattığı şoku atlatamamışken, üstüne bir de ailesi çöker. Bu kadar yükü tek başına taşıyacak gücü yoktur.

112.jpg

111.jpg

110.jpg

109.jpg

Ali'den uzaklaşmaya çalıştıkça, onu daha da yakınında bulur. Fikriye'nin de beklenmedik bir şekilde Ali'yi onaylaması, ideal bir mutluluk resminin, poz veren iki kişisi olmak için ilk adımdır.

108.jpg

Ayşegül, bu resmi karalamazsa eğer.

107.jpg

Su ve Ayşegül arasındaki otopark krizi, Ayşegül için bulunmaz fırsat olur.

106.jpg

Su'yun, onu nasıl ezip geçmeye çalıştığını herkese anlatacaktır. Bunu planlarken karşısına aşamayacağı bir engel çıkar. Fakat vazgeçmeye niyeti yoktur.

105.jpg

Ayşegül'ün her zaman yedek bir planı vardır. Ama küçümsediği için hesaba katmadığı biri bütün oyunlarını bozabilir.

104.jpg

Çetin iddiayı kaybetmiştir. Bu iddia başta eğlenceli gelse de, yenilgi sancıya dönüşmeye başlar. Yavaş yavaş kendisi de fark edecektir ki; üzüntüsünün nedeni elinden giden arabası değil, başka bir şeydir.

103.jpg

Okulda liseler arasında müzik yarışması düzenlenecektir. Su da adaylardan biridir. Sonucu Su'dan daha fazla heyecanla bekleyen bir kişi vardır; Demir.

101.jpg

O da grubun üyelerinden biridir. Umut kapısı aralanır. Su'ya en yakın olacağı zaman ve kendini gösterebilmek için bir fırsattır. Demir için asıl yarışma, şimdi başlamıştır. <br><br> <a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7361" target="_blank"><font size=3><b>Küçük Sırlar 3. Bölüm Fragmanı için tıklayın!</b></font></a>