Skip to main content
 
54.Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

54.Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
54.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

54.Bölüm izle

54.Bölüm izle

54.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

54.Bölüm izle
54.Bölüm izle Kuzey, Sinanerler’in şirkette yaptıkları usulsüzlüğü ortaya çıkartmak için uğraşıyor. İhtiyacı olan yardım da, hiç beklenmedik birinden geliyor.

İmkansız aşkın iki kahramanı, çığlık gibi gelen bir öpücükle büyülü bir an yaşarlar. Bu ana şahit olan Zeynep’in yarası daha da derinleşir. Öfkesi ve kıskançlığı Zeynep’i giderek tehlikeli biri haline getirmektedir. Banu’ya anlattıklarıyla Kuzeye karşı ikili oynamaya başlar. Banu’nun Zeynep’ten öğrendikleri, Ebru ve Barışı da köşeye sıkıştırır. Kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar Güney’e Sinanerler’in hayatındaki yerinin sallantıda olduğunu fark ettirir. Cemre de ilk kez Sinaner köşkünde dönen oyunlarla yüzleşir. Diğer tarafta Kuzey de, şirketteki usulsüzlüğü ortaya çıkartmak için uğraşmaktadır. Kuzey’e ihtiyacı olan yardım, hiç beklenmedik birinden gelir.

Barış’ın kirli oyunlarının ortaya çıkması durumunda özgürlüğüne kavuşacağını düşünen Cemre de Kuzeye yardım etmek için kolları sıvar. Kuzey, Cemre’nin güvenliği için buna karşı çıksa da onu durduramayacağını bilmektedir.  Harekete geçmek için doğru zamanı bekleyen Cemre, kendini ne büyük bir tehlikeye attığını fark ettiğinde iş işten geçmiş olacaktır.
19.12.2012 Çarşamba 17:14   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar