X
X

Büyük aşk su yüzüne çıktı

06.10.2011 Thursday 10:01 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

Güney, Kuzey'in Cemre'ye sırılsıklam aşık olduğunu anladı.

Güney'in bir katil olduğu gerçeğini öğrendiği gün, kafası allak bullak olan Cemre, işi bıraktıktan sonra, reklam ajansını arayarak, görüşme ayarladı.


Ertesi sabah, annesine saçlarını kestirip, makyajını yaptırdıktan sonra, yolda Kuzey'le karşılaşan Cemre, ondan onunla birlikte gelmesini istedi.
Bu arada, sabah Banu'nun evin önünden arabayla aldığı Güney ise, Banu'nun kaçamak tekne gezisini geri çevirerek, hem Kuzey'i hem de Cemre'yi yeniden kazanmak için harekete geçti. Bir anda karşısında Kuzey'le Cemre'yi konuşurken bulan Güney, sessizce onları izledi. Sonra ikisinin birlikte bir yere gittiklerini gördükten sonra onları takip etti.
Cemre içeride auditiondayken, Kuzey onu izliyordu. İlk başta konsantre olamayan Cemre, Kuzey'in gözlerinin içine bakarak tüm metni ezbere ve duygusal bir biçimde seslendirdi.
O sırada Kuzey, Güney'i farketti. Güney, ikisini izliyordu. Güney artık herşeyi anlıyordu. Kaza yaptıkları gece neden o kadar çok içtiğini, neden o kadar fevri olduğunu... Her şey Cemre içindi...