X
X

Cemre, Barış'ın teklifini kabul edecek mi?

11.10.2012 Thursday 10:37 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

Kuzey'i Deniz'le sarmaş dolaş gören Cemre, Barış'ın evlenme teklifine ne diyecek?

Ferhat, Deniz'in izini bulunca köşe kapmaca başladı. İlk başta, önceden ayarlanmış bir otelde konaklayan ikili, Ferhat'ın adamlarının Kuzey'in canına kast etmesinden sonra yer değiştirmeye karar verdi. Şeref Komiser'in oyunu bitirdiği anda ise, Deniz Kuzey'in asıl kimliğini öğrendi.
 
Bu arada Kuzey, Gülten Hanım'la konuştuktan sonra Cemre'yi kendinden uzak tutacak bir konuşma yaptı ama Cemre her ne olursa olsun aşkının peşinden gitmeye karar verdi ve Kuzey'i takip etti. Deniz'le Kuzey'i sarmaş dolaş gören Cemre, büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak, o anda kendisini arayan Barış'a evlilik teklifinde hala ciddi olup olmadığını sordu.
 
Cemre, Barış'ın teklifine ne yanıt verecek?
 
 
Cemre'nin Kuzey yüzünden boşu boşuna acı çektiğini düşünen Gülten, Kuzey'le konuşarak Cemre'den vazgeçmesini istedi ve Barış'ın Cemre'ye evlenme teklifi ettiğini söyledi. Kuzey'in dikenlerinin Cemre'ye batmaması için yapılan bu konuşma sonrasında, Kuzey zor anlar yaşadı.
 

 
Güney'in tüm hesapları bloke ettirdiğini öğrenen Kuzey, hesap sormak için holdinge gitti ve iki kardeş arasında büyük bir kavga yaşandı.