X
X

'Kuzey Güney' fragmanı büyük merak yarattı

10.08.2011 Wednesday 12:26 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

7 Eylül Çarşamba günü başlayacak olan dizi, fragmanıyla internet gündemine damgasını vurdu...

Kanal D’de Eylül ayında ekrana gelecek “Kuzey Güney” adlı dizinin önceki gece yayınlanan fragmanı büyük ilgi gördü...
Yayın Günü: 7 Eylül Çarşamba
Yayın saati: 20.00

Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel'in paylaştıkları “Kuzey Güney” adlı dizinin önceki gece ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler, diziyle ilgili bilgi almak için Kanal D çağrı merkezini telefon yağmuruna tuttular. Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı. Kuzey Güney, gecenin sosyal medya gündemine damgasını vurdu.

Dizide, Kuzey ve Güney isimli iki kardeşten, deli dolu, isyankâr, öfkesini kontrol etmekte güçlük çeken, gözü kara, haksızlığa tahammülü olmayan, sabırsız ve sözün yetmediği yerde yumruklarıyla konuşan, bu yüzden de küçüklüğünden beri başı bir türlü dertten kurtulmayan “Kuzey” karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat verecek.

“Kuzey”in tam zıddı karaktere sahip “Güney”i ise Buğra Gülsoy canlandıracak. Güney, kardeşi Kuzey’in tam tersine; sakin, sabırlı, düşünmeden adımını atmayan, çalışkan bir genç.
Zıt karakterlere sahip bu iki erkek kardeşin en onemli ortak noktaları ise; aşkları Cemre.

Her iki kardeşin de ölesiye aşık oldukları Cemre rolünde ise Öykü Karayel’i izleyeceğiz.
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği “Kuzey Güney”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen dizisi.
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!