X
X

Kuzey Güney’de artık hesaplaşma vakti!

08.03.2012 Thursday 11:32 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

Kuzey Güney'de heyecan daha da artıyor.

Kanal D’nin, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in paylaştıkları sevilen dizisi “Kuzey Güney”de artık hesaplaşmalar vakti geldi. Heyecanın ve temponun her geçen hafta daha da yükseldiği dizide, hikaye asıl şimdi başlarken, düğümler de bundan sonra çözülmeye başlayacak. Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünde Kuzey, Güney’i kurmaca bir kaza ile sınamış ve Güney, Kuzey için fedakarlık yapmamıştı. İşte bunun üzerine Kuzey’in Güney’le hesaplaşması başladı. Dizideki hesaplaşma bununla da sınırlı değil. Eski düşman Ferhat ve Kuzey’in hesaplaşması, Güney’in Banu’yla, Cemre’nin Zeynep’le, Kuzey’in Simay’la hesaplaşmaları da dizinin bundan sonraki bölümlerine damgasını vuracak.
 
Dünya çapında trending topic oldu
Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümü sırasında Kanal D ekranında ara ara yer alan  #hesaplasmavakti etiketi, hem dünya çapında hem de Türkiye’de 1. sırada trending topic oldu.

 
İşte, “Kuzey Güney”in dün akşamki bölümüyle ilgili sosyal medyada yer alan yorumlardan bazıları;   
 
gulcah_‏@gulcah
#hesaplasmavakti ferhat 1-kuzey 0
Sinem Yılmaz‏@YilmazSinem
#hesaplasmavakti bitti.. Haydi dağılalım. Haftaya artık Güney-Kuzey-Ferhat seytan üçgeninde görüşmek üzere.
WASTE‏@altugozgen
Twitter'da yine "Kuzey Rüzgarı" esti. #hesaplasmavakti
Sener GULSEVEN‏@Jud4s
bekLe beni kuzey fırtınası işte şimdi gerçek #hesaplasmavakti başladı
Sinem‏@SinemEksioglu
#hesaplasmavakti nihayet geldi.. Güney gibi bin kardeşim olacağına, Ali gibi bir dostum olsun yeter. Çok güzel bi bölümdü. Emeklerine sağlık