X
X

18.bölüm

18 Eylül 2009

Hasan, Menekşe ile Halil’in aşkına engel oluyor

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Halil’den bir daha para sızdıramayacağını anlayan Hasan tavrını değiştiriyor. Ve Menekşe ile Halil’in aşklarına yeniden engel olmaya başlıyor.

Halil, Menekşe’ye daha yakın olabilmek için, aynı sokağa tam evlerinin karşısına taşınır. Halil’den bir daha para sızdıramayacağını anlayan Hasan, tavrını değiştirir. Menekşe ile Halil’in aşklarına yeniden engel olmaya başlar.

Yusuf, Mithat’ın adamlarının elinden kurtulan Lale’yi korumak amacıyla eve getirince annesinin tepkisiyle karşılaşır. Süheyla, Lale’yi eve kabul etmek istemez. Yusuf’un ise Lale’den vazgeçmeye niyeti yoktur. 

Mithat’ın planlarını bozan Aysel, savunmasız kalmıştır. Lale’nin aileye kabul edilmesini de kıskanır ve Kadir’e baskı yapmaya başlar.  Bu arada Halil’den çaldığı paraları Kadir’e kaptıran Mustafa, intikamını yavaş yavaş almaya başlar. Aysel, Mithat’ın adamlarını yakalatmanın cezasını çok ağır ödeyecektir.

Mustafa’nın kaybedecek bir şeyi yoktur. Bu durum onu daha da tehlikeli bir adam haline getirir. Artık gözünü kırpmadan silahını ateşleyen Mustafa, sırf Menekşe’nin değil, tüm ailenin  korkulu rüyası haline gelmiştir.          

 

BÖLÜMLER