X
X

29.bölüm

18 Eylül 2009

Menekşe ile Halil omuz omuza

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; zor günler geçiren Halil’e, kendisi de büyük sıkıntılar yaşamasına rağmen en büyük destek Menekşe’den geliyor.

Halil’in, Mithat’ın öz oğlu olma fikrini kabul etmesi çok zordur. Gerçeği öğrenmek için yaptırdığı DNA testinin sonucu çıkınca rapora bakmaya cesaret edemez  ve yırtar atar.

Menekşe bu zor anlarında Halil’in yanında en büyük destekçisidir.Bu arada Mustafa’yı bir kez daha elinden kaçıran Komiser Ömer, ona karşı iyice bilenmiştir. Zeynep de, Semih’in ölümüyle ilgili gözaltına alınan sekreteriyle konuşur. Zeynep babasının katilinin kim olduğunu öğrenir. Menekşe, Halil’in silahını bulur ve çok öfkelenir. Onun eli silahlı bir adam olmasını istememektedir. Menekşe, Halil’den bir daha silaha el sürmeyeceğine dair söz alır. Zor koşullarda saklanan Mustafa çaresizdir. Para koparabilmek için Mithat’ı arar. Ama Mithat’ın Halil’e kendini affettirebilmek için yaptığı plandan habersizdir.  

BÖLÜMLER