X
X

9.bölüm

18 Eylül 2009

Menekşe iki ateş arasında !

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Menekşe iki ateş arasında kalıyor. 

Mustafa ve Kadir, Mithat’ın adamlarının eline düşer. Kadir ölüm döşeğindedir. Mustafa, onu bir an önce hastaneye götürmek ister ama, polis korkusuyla tedavisi gecikir.
Menekşe’nin babası İstanbul’a gelir. Oğlunun Halil tarafından vurulduğunu öğrenen Hasan çılgına döner. Artık bu iş kan davasına dönecektir.

Menekşe ile Halil, Kadir’in durumundan habersiz Mithat’ın evinde saklanırlar. Mithat onların gözünü korkutarak kendine daha yakın olmalarını sağlar. Zeynep’in ihanetini bilmeyen Halil, peşindeki adamlar yüzünden herkesin zor durumda kaldığını düşünerek vicdan azabı çeker.

Menekşe ve Halil her türlü zor şartta bile aşklarını yaşamaktan geri kalmazlar. Mithat’ın evinde romantik anlar yaşanır. Mithat kutunun sırrının peşindedir ve bu sır yavaş yavaş çözülecektir.

BÖLÜMLER