X
X

Merhamet 8. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

112.jpg

Narin'in, Fırat'la yaptığı Yaslıhan ziyareti iki eski sevgili için yakınlık fırsatı yaratırken, bu ziyaret, Sermet'in büyük tepkisini çekmiş, soluğu peşlerinden Yaslıhan'da almıştır.

111.jpg

Sermet, Fırat'a hesap sormak için karşısına çıkar.

110.jpg

Evdeki düzeninin bozulmasından ölesiye korkan Ali'nin, Fırat'ı bu beladan korumak için aklına müthiş bir fikir gelir.

109.jpg

Narin, ailesinin ölümünü araştırırken, Şadiye hakkında bilgi edinebilecek midir?

108.jpg

Narin, bütün eski tanıdıklarını, Erdoğan'ı ve yengesinin evini ziyaret ederken, hem duygusal anlar yaşanır, hem de ilginç bilgilere ulaşır.

107.jpg

Sema ve yengesi, Narin'in şık ve zengin görünümü karşısında şoka girerler. Kötü bir evliliği olan Sema, karşısında Narin ve Fırat'ı görünce ne yapacaktır?.

106.jpg

Narin'in Fırat'la birlikte bir yerlerde olduğundan emin olan ve Atıf'ın ''Narin'le beraberiz'' diye uydurduğu yalanı, Can'ın boşboğazlığı yüzünden pek de gerçek olmadığını sezen Deniz, bunu ortaya çıkarmak nasıl bir adım atacaktır?

105.jpg

Geçmişte ise küllerinden yeniden, gittikçe alevlenen Recep-Ümmü aşkı, yeni belalara gebedir.

104.jpg

Onları, adeta bir uçurumun kenarına kadar getiren bu ilişki nelere gebedir?

103.jpg

Geçmiş yıllarda Fırat ve Narin aşkı, Necati'den yedikleri zılgıta rağmen tüm hızıyla sürerken, Şadiye de, Zafer ile ilk randevusuna çıkacak ve neşeyle başlayan, bu masum sinema randevusu, büyük bir bela ile sona erecektir.

102.jpg

101.jpg

<a href= "http://www.kanald.com.tr/merhamet/Video/8Bolum-Fragmani/17673"><b>Merhamet 8. Bölüm tanıtımını izlemek için TIKLAYIN!</b></font></a>